Co tu dużo pisać. Jutro mam swój dzień. Jest stres ale też i radość. Jak będzie? I czy ktoś w ogóle przyjdzie🤭. Wychodzenie ze strefy komfortu ciąg dalszy. http://www.starepianino.pl/2026/03/wychodzenie-ze-swojej-strefy-komfortu.html?m=1
Nie jest łatwo. Bo praca pisarza to nie tylko siedzenie w ciszy przed laptopem. Ale też wychodzenie do ludzi. A ja bym najchętniej sprzed laptopa się nie ruszała. Ale wiem, że bez takich wydarzeń, bez promocji siebie to daleko nie zajde. Dlatego widzimy się jutro o 16, Kamienna 20 Zamość.
Serdecznie zapraszam ❤️ ❤️
Małgosiu, jestem pewna, że spotkanie będzie piękne i wartościowe, a czytelnicy dopiszą <3
OdpowiedzUsuńŚciskam serdecznie, Agness:)
Powodzenia 🙂
OdpowiedzUsuńNa pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki za powodzenie!
OdpowiedzUsuńPowodzenia Gosiu 😀 pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPowodzenia Gosiu, na pewno spotkanie będzie udane. Szkoda że mam do Zamościa tak daleko, bo jak by to spotkanie było u nas to jestem na nim na 100%.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Szkoda, że tak daleko od mnie. Chętnie bym się wybrała :)
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, że spotkanie minęło w miłej atmosferze i będziesz je długo wspominać ;)
OdpowiedzUsuńMiłego dnia!
Angelika
Gratuluję Małgosiu. Takie spotkania to ważny element dla każdego pisarza. Pozdrawiam ciepło :)
OdpowiedzUsuńŻyczę powodzenia 😊
OdpowiedzUsuń