7/29/2026

Giełda książki regionalnej

 Kiedy dostałam zaproszenie na Giełdę Książki Regionalnej jako wystawca, odezwała się we mnie gdzieś głęboko skryta dusza rękodzielnika. Bo jak książki to i jakieś zakładki by się przydały. Odkopałam swoje rękodzielnicze przybory, nieużywane ładnych kilka miesięcy. I tak są. Nowe zakładki.

Można połączyć rękodzieło z literaturą? Można:)






I tak zostając przy temacie, to właśnie 8 sierpnia, na zamojskim Rynku Solnym będzie 6 Giełda Książki Regionalnej. Będę tam ja wśród wielu innych twórców od 10 do 17. Bardzo się cieszę na to wydarzenie, coraz bardziej lubię wychodzić do czytelników i mieć z nimi kontakt. 

Kto z Was będzie w tym dniu w Zamościu albo okolicy to zapraszam serdecznie. Będzie się działo:)

A ja sobie piszę nową powieść. Wydawcy dalej nie znalazłam, ale się nie poddaję!

Pozdrawiam



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino