O mnie - moje książki

Każdy dzień zaczynam od dużego kubka kawy, a potem porywa mnie codzienność.

                               

 Interesują mnie piękne przedmioty, wnętrza, fotografia. Moją pasją od paru lat jest decoupage dlatego ozdabiam wszystko co wpadnie mi w ręce. Uwielbiam nadawać przedmiotom drugie życie.
Czasem po cichu marzę o małej, własnej galerii, o takim miejscu z duszą, w którym można napić się aromatycznej kawy i zjeść ciasto domowej roboty. O miejscu, w którym będę mogła sprzedawać swoje prace. Może kiedyś właśnie do takiego miejsca Cię zaproszę:) 

Jestem również autorką książek. Nie mam swoje galerii, ale mam ją w książce. W maju 2022 roku ukazała się moja debiutancka powieść "Galeria spełnionych marzeń". A później kontynuacja "Przy filiżance kawy". Cykl zamyka książka "Krajobraz po burzy". Książki znajdziecie w wielu księgarniach internetowych, a najtaniej tutaj: https://tantis.pl/galeria-spelnionych-marzen-p3240621 i https://tantis.pl/przy-filizance-kawy-p3308457
 A wszystkie moje książki oraz opowiadanie są dostępne jako e-booki na Legimi : https://www.legimi.pl/autor/malgosia-mroczkowska,ad259548/?filters=audiobooks,ebooks,epub,mobi,pdf,synchrobooks

A teraz rozgość się na moim blogu i pozostaw coś po sobie:)

 A jeśli masz pytanie to pisz: gosia.zalewska12@wp.pl

2 komentarze:

  1. witaj. bardzo zainteresował mnie Twój blog. Jestem zachwycona kramikiem jaki masz. marzę już od dłuższego czasu o takim sklepie, ale zupelnie nie wiem jak zacząć.......ja zajmuję się odnawianiem starych rzeczy, mebli, pielęgnacją ogrodu....co za tym idzie.....ozdabianie donic, tworzenie kompozycji, wianków itd. , ostatnio duzo czasu poświęcam na szycie, głównie Tild i innych maskotek.....czy możesz mi podpowiedzieć jak długo zbieralas rzeczy do sklepu? czy długo nad tym pracowałaś? gdzie jeszcze można się wypromować? bardzo Cie proszę o odpowiedz i zapraszam na mojego bloga, którego mam od niedawna na grzebielka.blogspot.com. pozdrawiam cię i zostanę u ciebie na dłużej....piękny blog, gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za ,,podglądnięcie" i komentarz.Niestety mam mało czasu na bloga z nadmiaru zajęć, a i moje prace jakoś gdzie indziej się lepiej prezentują.Witam na Agrafce.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino