2/12/2021

Nowości i wyniki konkursu

 Zawsze tak sobie postanawiam, że od stycznia biorę się  ostro do pracy, do blogowania, do tworzenia. Że energia będzie mnie rozpierać, bo nowy rok, nowe pomysły itd. A przychodzi ten styczeń, a mi się nic nie chce. I dopiero koło lutego się budzę i zaczynam działać. I tak było też i w tym roku. Przez cały styczeń nic nie zrobiłam, dopiero teraz. I to deseczkę na zamówienie i  do tego trzy pary kolczyków. Kolczyki są do przygarnięcia:) Jakby co to piszcie. Kolczyków będzie niedługo więcej. Mam taką nadzieję:) 

 
A co do konkursu. No cóż, Wasze zainteresowanie przeszło moje najśmielsze marzenia. Ponad 80 komentarzy. I to jakich komentarzy! Pisaliście pięknie, układaliście wiersze, dzieliliście się różnymi historiami z kawą w roli głównej. Za każdy komentarz bardzo dziękuję, za wiersze, przepisy na różne kawy. I teraz dla mnie najtrudniejszy moment, bo muszę wybrać tylko jedną osobę, do której powędruje kawiarka. A tak naprawdę to chciałabym nagrodzić Was wszystkich. Dobra, czas na wyniki. 
Kawiarka wędruje do osoby, która zostawiła ten komentarz:Bardzo gratuluję i proszę o kontakt w spawie odebrania nagrody:) A wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za udział i zapraszam do kolejnych konkursów.

9 komentarzy:

 1. Ale świetne kolczyki. Zwycieżczyni gratuluje wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna deseczka a kolczyki urokliwe :) gratulacje dla wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej. Kolczyki cudne, ale ja niestety bez dziurek w uszach więc pozostaje mi podziwiać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolczyki przepiękne... <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne ujęcia, super kolczyki :) gratulacje dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni. :) Piękne kolczyki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino