6/25/2024

Od zdrowej skóry głowy do pięknych włosów

 Żeby włosy były piękne należy zacząć swoją pielęgnację od właściwego dbania o skórę głowy. Marka Vichy jest ekspertem w tej dziedzinie i traktuje skórę głowy na równi ze skórą twarzy. Niedawno dotarł do mnie box z szamponami, które radzą sobie z różnymi problemami i myślę, że każda z nas może wybrać szampon odpowiedni do swoich potrzeb. Miałam już możliwość testować szampony od Vichy i przyznaję, że są najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Bardzo wydajne, pięknie pachną i robią dobrą robotę.


W pudełku znajdują się trzy szampony:
      Szampon Anti Dandruff     -  Szampon idealny dla skóry z łupieżem oraz z problemami swędzącej skóry. Ten szampon  od jakiegoś czasu mam  możliwość używać. Mój syn miał problemy z łupieżem, ale już po pierwszym myciu zauważyłam znaczną poprawę. Łupież zniknął, do tego włosy są lśniące i pięknie pachną.  Teraz łupież jest tylko wspomnieniem. Bardzo polecam, jeśli ktoś ma problemy z łupieżem. 


 Szampon Energy Mineral -  Szampon odpowiedni dla osób, które mają problemy z nadmiernym ich wypadaniem. Włókna włosa stają się mocniejsze, zwiększa się objętość, a skóra głowy staje się oczyszczona oraz zdrowsza.

Szampon Oil Correct - ten szampon jest dobry na problem przetłuszczających się włosów i skóry głowy. Redukuje sebum oraz poprawia sprężystość włosów. 

 
Trzy szampony na różne problemy z włosami. Jak dla mnie są najlepsze i korzysta z nich cała moja rodzina. 
Który szampon chętnie widziałybyście w swojej pielęgnacji? Znacie te szampony?


Pozdrawiamwspółpraca barterowa


3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino