5/15/2023

Już mam je wszystkie!

Wszystkie części mojej trylogii już od dzisiaj są u mnie. Od rana wyczekiwałam kuriera jak na szpilkach, żeby wkrótce otrzymać wielką pakę wypełnioną książkami. Moimi książkami! Seria ukończona. I jestem z niej bardzo dumna:) Od kilku godzi moje oczy cieszy taki oto widok.  "Krajobraz po burzy" oficjalną premierą będzie miał 25 maja, ale już od dzisiaj można u mnie zamawiać egzemplarze książki. Jednej lub całej serii! A 18 maja będzie dostępna wersja elektroniczna na Legimi. 


Pięknie razem się prezentują. Może to ciekawy prezent na Dzień Matki?


A wszystko zaczęło się od tej niepozornej książki. Miała być tylko jedna część, ale zrobiły się trzy. Ciekawe dokąd mnie moja pisarska przygoda zaprowadzi. :)
10 komentarzy:

 1. Gratuluję! To musi być wspaniałe uczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalna nie będę , ale gratuluję z całego serca. Mam nadzieję że pamiętasz o mnie , zamawiam III część tym bardziej że dwie poprzednie mam i przeczytałam jednym tchem. polecam komu się tylko da !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście pamiętam, wysłałam maila i dziękuję za miłe słowa:)

   Usuń
 3. Gratulacje! Pięknie wyglądają razem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję 😊 pięknie wyglądają te książki 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Gosiu i oczywiście zamawiam trzecią część, jeśli można prosić to z autografem. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino