5/11/2023

Akceptacja siebie kluczem do szczęścia

 Wpis sponsorowany


Wszystkie osoby na świecie chcą być szczęśliwe, co jest zupełnie normalne. I każdy dąży do tego szczęścia na swój sposób. I nie wszystkim się to udaje. Niektórzy tylko narzekają i patrzą zazdrośnie na innych. Bo wszędzie jest lepiej tam gdzie nas nie ma.  A tak naprawdę chodzi w tym wszystkim, żeby nauczyć się cieszyć się z tego co się ma. I nauczyć akceptować siebie.

Everyone in the world wants to be happy, which is perfectly normal. And everyone pursues this happiness in their own way. And not everyone succeeds. Some just complain and look enviously at others. Because everywhere is better where we are not. And really, it's all about learning to enjoy what you have. And learn to accept myself.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu jest akceptacja samej siebie. Dlaczego? Ponieważ chcemy wyglądać idealnie, podobać się wszystkim. A prawda jest taka, że cokolwiek zrobimy lub nie zrobimy, wszystkim podobać się nie będziemy. Jeśli tego nie zaakceptujemy i nie pokochamy siebie takich jakimi jesteśmy, to nigdy nie będziemy szczęśliwi. Często nastolatki wzorują się na swoich idealnych idolach, gwiazdach. Myślą, że piękno to jest to co widzą na plakatach, na idealnych zdjęciach z Instagrama. I za wszelką cenę dążą do swojego ideału piękna, nabywając się przy tym mnóstwa kompleksów.

Czy zatem można akceptować siebie na sto procent? I tak i nie. Zawsze znajdzie się coś, co nas drażni, coś z czym mamy problem, co chcielibyśmy zmienić. Coś zupełnie nieidealnego. Za małe piersi, za duże piersi, za duży brzuch, nadwaga, krzywy nos, grube nogi. Można tak wymieniać w nieskończoność. I możemy to zmieniać na różne sposoby. Jeśli mamy problem z nadwagą to warto zadbać o siebie, postawić na ćwiczenia fizyczne, dieta, zdrowy tryb życia.   Może siłownia, bieganie, rower? Jestem przeciwniczką drastycznych diet, głodzenia się. To do niczego nie prowadzi, waga co prawda spadnie, ale szybko też kilogramy mogą powrócić, powodować większą frustrację. 

One of the hardest things in life is accepting yourself. Why? Because we want to look perfect, to please everyone. And the truth is that whatever we do or don't do, we're not going to please everyone. If we do not accept this and love ourselves as we are, we will never be happy. Often teenagers imitate their ideal idols, stars. They think beauty is what they see on posters, on perfect Instagram photos. And they strive for their ideal of beauty at all costs, acquiring a lot of complexes in the process.


Can you accept yourself 100%? Yes and no. There will always be something that annoys us, something we have a problem with that we would like to change. Something completely imperfect. Too small breasts, too big breasts, too big belly, overweight, crooked nose, thick legs. This can be exchanged endlessly. And we can change that in different ways. If we have a problem with overweight, it is worth taking care of yourself, bet on physical exercise, diet, and a healthy lifestyle. Maybe gym, running, bike? I am against drastic diets and starvation. This does not lead to anything, the weight will drop, but the kilos can quickly return, causing more frustration.

Akceptujesz siebie taką jaką jesteś? Czy twoja figura w zupełności tobie odpowiada? Myślę, że nie, ale nie ma się co martwic, bo większość kobiet tak ma. Można dobrać ubrania specjalnie do swojej figury. Dobrze dobrana garderoba potrafi czynić cuda. A pod piękną sukienkę warto założyć bieliznę modelującą. 

Do you accept yourself as you are? Does your figure suit you perfectly? I don't think so, but don't worry, most women do. You can choose clothes specifically for your figure. A well-chosen wardrobe can do wonders. And under a beautiful dress, it is worth wearing shapewear. - wholesale body shapers .

 https://www.waistdear.com/products/wholesale-fashion-deep-cup-bra-hides-back-fat-diva-new-look?sscid=51k7_d97ek

Taki biustonosz nie tylko dobrze wygląda, ale również zakrywa całe plecy, modelując je. Nie będzie widocznych fałdek albo boczków pod sukienką, a my będziemy się czuły z tym o wiele lepiej. Nie trzeba wtedy myśleć, czy coś wystaje, odstaje i nie wygląda dobrze. Teraz mamy czas różnych ślubów, komunii
i uroczystości rodzinnych dlatego ładna sukienka oraz taki biustonosz potrafią zdziałać cuda. A my możemy spać spokojnie i nie martwić się jak zaprezentujemy się w tym szczególnym dniu. 

Such a bra not only looks good, but also covers the entire back, modeling it. There will be no visible folds or sides under the dress, and we will feel much better with it. Then you don't have to think if something sticks out, sticks out and doesn't look good. Now we have a time of various weddings, communions and family celebrations, that's why a nice dress and such a bra can work wonders. And we can sleep peacefully and not worry about how we will present ourselves on this special day.https://www.waistdear.com/products/wholesale-seamless-eco-friendly-shaper-large-u-back-dress

A może taka bezszwowa sukienka dobrze przylegająca do ciała? Dodatkowo modeluje i jest bardzo wygodna. Dostępna w różnych kolorach.

Or maybe such a seamless dress that fits well to the body? In addition, it models and is very comfortable. Available in different colors.

Bielizna modelująca odgrywa również inną ważną rolę. Może być bardzo pomocna po operacji. 

Shapewear also plays another important role. It can be very helpful after surgery - post surgery shapewear.


https://www.waistdear.com/products/wholesale-seamless-open-bust-mid-thigh-bodysuit


After surgery: When recommended by a professional, the modeling belt helps healing and promotes patient comfort in the postoperative period. 

Shapewear helps a lot with the user's health, but it is extremely important that a healthier lifestyle is adopted by the user so that together things start to work even more: Practicing regular exercise, eating healthy food and drinking plenty of water are the main tips to enhance health benefits.


Akceptacja siebie jest podstawą, żeby w pełni cieszyć się życiem. A jeśli w tym może nam pomóc, chociaż troszkę, bielizna modelująca to dlaczego nie? 

Self-acceptance is the basis for enjoying life to the fullest. And if it can help us, even a little bit, modeling underwear, why not?


#współpraca

8 komentarzy:

 1. Też nie widzę nic złego w bieliźnie modelującej i nie kłoci mi się to z akceptacją siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli to ma pomóc w akceptacji siebie - to czemu nie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka bielizna modelująca jest świetna. Potrafi bowiem ukryć mankamenty figury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze chciałam sobie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Od dłuższego czasu myślę o takiej bieliźnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Prawdę piszesz...tą bielizna to dobra rzecz pod warunkiem , że jest dobrze wykonana inaczej nie spełni swojej roli. Idę ją zobaczyć..

  OdpowiedzUsuń
 7. No cóż Gosiu niestety należę do tych osób którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę!! Więc nie dla mnie uciskające biustonosze i gorsety. Nie jestem niedbała ale preferuje niestety ubiór na sportowo. Całe swoje życie nie nosiłam szpilek tylko wygodne buty na płaskim sportowe. Nigdy też nie stosowałam żadnych diet , schudłam sama jak zachorowałam . A zawsze mnie drażniło i drażni nadal niewyprasowanie ciuchów. Choćby były nie wiadomo jak modne jak są wymięte to tracą swój urok. Należę tez do osób raczej optymistycznie nastawionych do świata i doprawdy nie rozumiem wiecznego narzekania na wszystko co nas otacza. Życiem należy się cieszyć i brać wszystko co ono nam daje !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kule chyba mi się coś nie tak napisało. Ale sens był taki że mam koleżankę która nie cierpi prasować i co by nie ubrała to zawsze wygląda fatalnie, przez to niewyprasowanie właśnie.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino