10/22/2019

Francuska jesień

Dawno, dawno temu, jak jeszcze nie miałam dzieci, na jesień wyjeżdżaliśmy do Francji. I zawsze zazdrościłam tym Francuzom, że mają taką ciepłą jesień. Jesień u nich to takie przedłużenie lata. Jak pakowałam walizkę to brałam więcej letnich rzeczy, a nawet stroje kąpielowe i kremy do opalania. Jak u nas w Polsce zaczynały się przymrozki, my wygrzewaliśmy się we francuskim słoneczku. I sobie tak myślałam "fajnie by było, gdyby i u nas taka ciepła jesień była. Żeby można było dłużej pochodzić w letnich ciuszkach i cieszyć się słoneczkiem".Jak pojawiły się dzieciaki to przestałam wyjeżdżać i ciągle o tej porze myślałam, jak to w tej Francji jest cieplutko. I w końcu się doczekałam swojej Francji w kraju. Pięknej, cieplutkiej i słonecznej jesieni:) Za zimą mi nie tęskno i dla mnie taka pogoda może być aż do wiosny!!!


Do następnego:)

10 komentarzy:

 1. Zgadzam się, może być do wiosny :)

  Śliczny ten wrzosowy/wrzośćcowy obraz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny obrazek :)
  A teraz właśnie mamy taka francuską jesień :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne zdjęcia i te twoje prace ..ahh.. zawsze byłam i będę miłośniczką twoich pięknych prac. Ściskam mocno
  Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie, nastrojowo u Ciebie Gosiu tej jesieni :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesień ma swój niepowtarzalny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny post :) taki od serca ;) ja także uważam, że październikowa jesień w tym roku to po prostu rewelacja :) szkoda, że się ciepełko i słoneczko skończyły :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak,ja też jestem ciepłolubna i cieszy mnie ładna pogoda.Widzę,że relaksujesz się w taki sposób,jaki bardzo lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też liczę jeszcze na słoneczne dni, by móc oprzątnąć ogród po tych przymrozkach :) Gosiu prześliczny widoczek w skrzyneczce ach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino