10/03/2019

Moje wnętrzarskie marzenia - antresola!

Spełniać swoje marzenia, któż by nie chciał? Warto dążyć do spełnienia marzeń, chociaż nie wszystkie dają się spełnić. Część z nich zawsze marzeniami zostaną. Moje marzenie żeby przenieść z bloku do domu zostało spełnione. Ale wnętrzarskich marzeń mam całe mnóstwo! Jedne mają możliwość realizacji, inne tylko pozostaną marzeniami. Tak właśnie jest z antresolą. Uwielbiam dużą przestrzeń, otwartą przestrzeń, wysokie sufity. I ogromne okna! A antresola dla mnie to coś wspaniałego, zachwycam się nią od dawna, jednak wiem, że u mnie w domu to marzenie nie zostanie spełnione.
Dzisiaj na blogu garść inspiracji właśnie z antresolą w roli głównej. I jedno z moich marzeń niespełnionych. Chociaż kto wie, życie czasami lubi zaskakiwać:)
Jakie są Wasze wnętrzarskie marzenia? A jakie udało już Wam się spełnić???

Mieszkanie z antresolą. Domy Pod Koroną. Fot. Allcon

Mieszkanie z antresolą. Domy Pod Koroną. Fot. Allcon

Mieszkanie z antresolą. Domy Pod Koroną. Fot. Allcon

Mieszkanie z antresolą. Domy Pod Koroną. Fot. Allcon

Źródło zdjęć

1

3

Źródło zdjęć


antresola, projekt domu z charakterem 4

antresola, projekt domu dostępny

antresola, projekt domu doskonały

antresola projekt domu doskonały 3Źródło zdjęć

8 komentarzy:

 1. Piękne wnętrza. A marzenia są po to, aby je spełniać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Antresola to bardzo fajna sprawa, natomiast te wnętrza ze zdjęć są dla mnie strasznie zimne. Ale każdy lubi co innego. Inspirujące na pewno są ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy z nas marzy, ale babcia mi kiedyś mówiła, że jak cały czas bedziesz o czymś marzyć i wierzyć, że to się spełni to na pewno się spełni w swoim czasie i wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Cieszę się, że Twoje marzenie się spełniło, mam nadzieję że moje też się spełni i w końcu zamieszkam na wsi nie w bloku. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, moje marzenia w tym zakresie się nie spełniły, ale spełniły się inne...każdy coś dostaje od życia:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się też Gosiu marzy :) Na sypialnię lub domowe biuro byłaby idealna.
  Miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka antresola to cudna sprawa, bardzo mi się podoba. Jednak trzeba mieć do niej odpowiednio wysokie mieszkanie, a u mnie nie ma na to szans. Ale pozachwycać się mogę :)))
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno temu spełniło się moje marzenie o kominku. Kolejnym jest posiadanie spiżarni przy kuchni.Czy się spełni? Natomiast antresoli i tak wysokich pomieszczeń nigdy nie chciałam mieć:) Ale to dobrze,w ten sposób rózne domy znajdują różnych właścicieli ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowite aranżacje! Antresola to doskonały pomysł na praktyczne i oryginalne zagospodarowanie przestrzeni. Oczywiście wymaga odpowiedniej wysokości budynku, jednak ostatnio coraz częściej stawiane są niewielkie, ale wysokie domki, a nawet budynki gospodarcze, które po przeprowadzonej inwentaryzacji stanu technicznego budynku http://www.metris.com.pl/p/77,inwentaryzacja_zabudowy przekształcane są w nowocześnie urządzone mieszkania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino