10/19/2017

Jak stworzyć klasyczne i zabawne zaproszenia ślubne

Czy ktoś z Was w niedługim czasie szykuje się do ślubu? Jeśli tak to ten wpis powinien Was zainspirować, może coś uda się podpowiedzieć. Zaproszenia ślubne to ważna sprawa, można samemu je wykonać, ale zlecić profesjonalistom. Na co zwracać uwagę? Przeczytajcie:)Waszym marzeniem jest stworzyć fantastyczną i niepowtarzalną papeterię ślubną, która wywoła prawdziwe zdumienie i podziw wśród weselnych gości? Jeśli tak, a przy okazji nie chcecie, by posiadanie takiej papeterii nadszarpnęło Wasz wspólny budżet, trafiliście idealnie. Do tego wasze zaproszenia i pozostała papeteria będą pasować idealnie do waszej osobowości. Czegóż chcieć więcej? Na podstawie doświadczeń profesjonalistów podpowiadamy w jaki sposób stworzyć wymarzoną papeterię, klasyczną lecz z przysłowiowym pazurem.

 

Grunt to dobra zabawa

Nie będziemy wam wmawiać, że tworzenie papeterii to ciągła zabawa i świetna rozrywka. W wielu przypadkach nawet jeśli bardzo lubicie tego rodzaju prace i zdecydujecie się na stworzenie dużej ilości ślubnej papeterii będziecie czuć presję czasu, a także zmęczenie z uwagi na wykonywanie dużej ilości jednakowej papeterii, która wymaga precyzji i dużej uwagi. Chcemy za to uzmysłowić wam, jak ogromną satysfakcję poczujecie na koniec po wykonaniu tak żmudnej i wymagającej pracy. Zwłaszcza, jeśli zrobicie coś nietypowego, co sprawi że wasi goście chętnie oglądać będą papeterię. Możecie wprowadzić na nią krótkie i wesołe informacje o was jako parze, w postaci zabawnych grafik, czy krótkich tekstów. Dzięki temu goście, jak i wy będziecie się świetnie bawić.
 

Pozwól, by papeteria mówiła o Was wiele

Papeteria to jeden z elementów wesela, który można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Możesz wybrać ulubioną paletę kolorów, która odpowiada np. Twojemu nowoczesnemu, czy klasycznemu stylowi. Jeśli nie zdecydujesz się na samodzielne wykonanie papeterii, a powierzysz zrobienie jej profesjonalnej firmie, przekaż jak najwięcej informacji na wasz temat, by można było zawrzeć w zaproszeniach, czy innych elementach jak najwięcej informacji, które was dotyczą.

 

Postaw na matematykę

To, że zapraszasz 150 osób na przyjęcie weselne, nie oznacza, że musisz wykonać 150 zaproszeń. Dobrze policz ile wśród zaproszonych osób będzie małżeństw, czy par, także tych z dziećmi, by w ten sposób oszacować ilość koniecznych do wysłania zaproszeń.

 

 

Wyślij zaproszenia z odpowiednią troską

Warto wysyłając zaproszenia postarać się o to, by zrobić to używając odpowiednich, ozdobnych kopert. Dzięki temu zaproszenia wyglądają bardziej wyjątkowo i odświętnie. Jest to prawdopodobnie jedyna okazja w Waszym życiu kiedy wysyłacie tak wyjątkową korespondencję, która zmieni bardzo wiele w waszym życiu. Podkreślcie więc wyjątkowość tej chwili za pomocą nie tylko pięknego,
osobistego zaproszenia, ale i odpowiednio dobranej koperty. Najpiękniejsze  zaproszenia ślubne znajdziecie na stronie zapi.pl

 Zaproszenie ślubne Owocowe (OW-01)

 

Zawrzyj przyjaźń z kaligrafią

Trendy w kaligrafii są ogromne. Obecnie jest bardzo dużo ciekawych i różnorodnych stylów, które zachwycają wspaniałymi wzorami, wymyślnymi literami, czy klasycznym pięknem. Ładne, zgrabne i wykaligrafowane litery nadadzą stylu każdemu zaproszeniu.
 

 wpis gościnny

11 komentarzy:

 1. Pomysłowe i ładne :) Zapraszam na moje Candy! http://niezchin.blogspot.com/2017/10/gruszka-xl-zapraszam-na-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne. My już ponad 3 miesiące po :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz to jest dopiero wybór w zaproszeniach :) Wszystkie piękne i wyjątkowe !
  Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie ciekawe, niektóre bardzo oryginalne! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chociaż do ślubu się jeszcze nie szykuję, jednak bardzo lubię oglądać zaproszenia ślubne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino