10/11/2023

Pamiętniki Matyldy - premiera!

 Dzisiaj jest ten dzień, dzień premiery mojego opowiadania "Pamiętniki Matyldy". Wiem, że dużo osób czeka na tę książkę w wersji papierowej. I śpieszę z wyjaśnieniami. Całą powieść już ukończyłam i powędrowała do wydawnictwa. Jak wszystko dobrze pójdzie to książka będzie gotowa w przyszłym roku. A na razie tylko opowiadanie w formie e-booka. Można go przeczytać tutaj: https://www.legimi.pl/ebook-pamietniki-matyldy-malgosia-mroczkowska,b1084330.html

Pozostałe moje książki można kupić w bardzo okazyjnej cenie na Tantis: https://tantis.pl/autor/malgosia-mroczkowska-a18586

Pamiętniki można czytać oddzielnie, bez znajomości poprzednich książek. Ale jak dla mnie to jest to takie dopełnienie całości i łatwiej jest się wczuć w klimat powieści znając poprzednie książki. 


Opis:

Matylda, młoda dziewczyna po studiach, zaczyna swoje dorosłe życie w Kazimierzu. Razem z miłością swojego życia, Rafałem, dążą do spełnienia marzeń i rozwijania swojej pasji, jaką jest malarstwo. Niestety rzeczywistość nie będzie taka kolorowa. Matylda, żeby poradzić sobie ze swoimi emocjami, zaczyna pisać pamiętnik. Powoli wszystko zaczyna się układać, ale do czasu. Pewnego dnia Rafał znika bez śladu. Zrozpaczona dziewczyna szuka ukochanego, ale wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma przed nią jakieś tajemnice. 

Gdzie przepadł Rafał? I jaką rolę w życiu Matyldy odegra tajemnicza Róża?

Opowiadanie dla fanów "Galerii spełnionych marzeń"

P.S.

Pierwszy rozdział Pamiętników Matyldy można przeczytać tutaj na blogu : TUTAJ


6 komentarzy:

 1. Bardzo mnie zainteresowałaś swoją książką😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie wielkie gratulacje! Warto spełniać swoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż , poczekam na wersję papierową całości . Nie chcę zaczynać opowiadaniem bo potem mam niedosyt, tym bardziej że jak wyjdzie wersja papierowa to pewnie już nie będę pamiętać co było w opowiadaniu.
  Pozdrawiam i wielkie Gratulacje dla Ciebie!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie Małgosiu i życzę kolejnych sukcesów. Ja też poczekam na wersję papierową. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Wspaniale, że spełniasz swoje marzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino