9/17/2023

Wizyta w bibliotece i zapowiedź czegoś świątecznego

 Dawno nie byłam w bibliotece. Bardzo dawno, a w lipcu w końcu się wybrałam i... zaniosłam swoje książki dla czytelników :) Oczywiście od razu założyłam nową kartę i kilka książek trafiło w moje ręce. Jak dobrze było znowu znaleźć się w takim miejscu. Zdałam sobie sprawę, że właśnie tego bardzo mi brakowało:) 


I od tamtego czasu pakiet książek jest dostępny w bibliotece zamojskiej:)

 
Planowane jest również spotkanie autorskie. Moje pierwsze! Jak będę wiedziała więcej szczegółów to dam znać! 

I mam jeszcze jedną zapowiedź. Ostatnią w tym roku obiecuję! :) Coś świątecznego, nie długiego. "Zatańcz ze mną w te święta". Premiera 19 grudnia:) 


Opis:

Weronika i Kacper uważani byli za idealne małżeństwo. Tańczyli w jednym rytmie. I tak było do czasu, kiedy nagle coś zaczęło się psuć.
Oboje zabiegani, starali się godzić opiekę nad dwójką małych dzieci. Praca, obowiązki, codzienność i rutyna powoli zaczęła zabijać ich miłość. Małżeństwo przechodzi kryzys, a plotki tylko dają powody do kłótni. Nad małżonkami wisi widmo rozwodu, w dodatku zbliżają się święta. Niespodziewane wydarzenie sprawi, że ponownie będą musieli zagrać w jednej drużynie.
Czy uda im się jeszcze razem zatańczyć? 

Korzystacie z bibliotek? 

Wakacje się skończyły, ale pogoda dopisuje, więc to dobry moment, żeby zdecydować się na jakiś wyjazd. Nawet krótki. Warto przeglądnąć ofertę tanie loty i złapać ciekawą promocję.  I zatrzymać wakacje trochę na dłużej:) 


5 komentarzy:

 1. No cóż póki co do żadenej biblioteki nie należę i chyba w najbliższym czasie to się nie zmieni . Zbyt dużo mam swoich książek które czekają na przeczytanie :-). Ale Twoje książki te nowe biorę w ciemno !!
  Pozdrawiam i owocnego pisania o wieczorze autorskim nie wspomnę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Gosiu, gratuluję. Ja też w ciemno kupuję kolejne Twoje książki. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Ciekawa jestem książki w świątecznej odsłonie - łykam wszystkie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam w bibliotece. Tą świąteczną książką jestem bardzo zainteresowana 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Gosiu gratuluję i ja jestem ciekawa świątecznej odsłony :) ja co miesiąc coś przynoszę z biblioteki - jak ja to mówię wspieram czytelnictwo :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino