6/04/2023

Jarmarkowo

 Dawno nie dawałam żadnego wpisu z jarmarku. A że właśnie dzisiaj dobiega końca kolejny Jarmark Hetmański w Zamościu to postanowiłam się tam przejść. I od razu urzekła mnie jak zawsze ta jarmarkowa atmosfera. I troszkę zatęskniłam za tymi czasami, kiedy wystawiałam swoje prace. To były bardzo dobre czasy i wiele mnie nauczyły. Przede wszystkim pokory. Bo nie zawsze miałam sprzedaż taką jaką bym chciała, nie zawsze moje prace się podobały albo były docenione. Nawet kiedyś dodałam taki wpis Jarmarkowe przemyślenia. Teraz mam dystans do tych spraw, ale były czasy, że wszystko bardzo przeżywałam. Tak to jest z tym rękodziełem:) 

Z przyjemnością wróciłam do dawnego wpisu 

JAK TO U MNIE Z TYMI JARMARKAMI BYŁO

i wspomniałam te wszystkie przygotowania, wstawanie skoro świt, żeby jak najszybciej przybyć na rynek i zająć sobie najlepsze miejsce. Ech... 

Zostawiam kilka zdjęć z tegorocznego jarmarku. Czy uda mi się jeszcze kiedyś wystawiać swoje prace? Tego nie wiem, ale chyba jestem teraz na całkiem innym etapie w życiu...


5 komentarzy:

 1. Oj jak dawno nie byłam na jarmarku! Fajnie, że pogoda dopisała. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam jarmarki, ten specyficzny klimat, przepiękne rękodzieło, stragany z niesamowicie ciekawymi i pięknymi wyrobami, budki, gdzie można kupić pyszne naturalne wyroby spożywcze, chleby, miody, wędliny, sery... Cudnie jest.
  Ja też już nie wystawiam swoich prac, tak się w życiu poukładało, że nie mam na to czasu, ale przyznam szczerze, że tęsknię za tym :))
  Pozdrawiam Gosiu najserdeczniej, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze na takich jarmarkach szukam książek. To jest silniejsze ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na jarmarku. Chyba jeszcze przed pandemią- w Gdańsku :) Zawsze jakieś perełki można tam znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie wydarzenia i ich niepowtarzalny klimat.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino