12/06/2022

Prace świąteczne i premiera mojego świątecznego opowiadania!

 Ostatnio nie mogę narzekać na nudę. Jak już na coś narzekać to na pewno na brak wolnego czasu. I na brak własnej pracowni. Ostatnio mój salon stał się pracownią i w nim robię ozdoby świąteczne. Wszystkie na zamówienie, a w tym roku nie planowałam zrobić nic świątecznego. Tyle wychodzi z naszych planów:) Pierwsza partia zamówionych produktów już u nowych właścicieli. Bombki powędrowały na cele charytatywne. Kolejne się robią i mam tylko nadzieję, że do końca tygodnia zamknę rozdział pod tytułem ozdoby świąteczne. Ale już wolę nie planować! 


A dzisiaj właśnie jest premiera mojego świątecznego opowiadania, które jest dostępne jako ebook TUTAJ. Pojawiają się pierwsze recenzje i tak naprawdę, jak piszecie, to opowiadanie posiada jedną wadę. Jest za krótkie. Tak, nie jest długie bo to miało być tylko opowiadanie. Ale ja już mam na nie pomysł i jak wszystko dobrze pójdzie i czas na to pozwoli, powstanie z tego opowiadania książka. Pomysł jest, a to najważniejsze:) 


I na koniec opis:

Lena, właścicielka lawendowego sklepiku, nie ma szczęścia w miłości. Każdy związek to porażka. Właśnie znowu ma złamane serce, ponieważ idealny wybranek okazał się zwykłym oszustem. Dziewczyna mogłaby się już do tych nieudanych związków przyzwyczaić, ale idą święta... 

Kobieta wybiera się na święta do rodziców, którzy oczekują jej z nowym chłopakiem. Niestety Lena najchętniej zaszyłaby się w domu ze stosem świątecznych książek i jakoś je przetrwała. Ale z jej mamą ten numer nie przejdzie.

Dziewczynie zostaje tylko jedno rozwiązanie - na szybko musi zorganizować sobie narzeczonego, przynajmniej na ten czas. Tylko skąd go wziąć?

6 komentarzy:

 1. Bardzo świątecznie i optymistycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego wniosek że jak nic na Legimi muszę się zarejestrować. Co do Świątecznych planów to nigdy ich nie robię bo nigdy się nie sprawdzą. Tez miałam nic nie robić na Święta, a właśnie dziś oddałam dwie moje świąteczne bombki. Cóż lepiej nie planować. Twoje świąteczne prace świetne i fajnie że masz na nie zmówienie i zbyt.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko cieszyć się że Twoje prace cieszą się powodzeniem. Opowiadanie wnioskuję ze skrótu musi być w sam raz na święta :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo kusisz tą książką 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że tak dużo pozytywnego dzieje się u Ciebie :) ja właśnie znalazłam na empik go drugi tom Galerii i to opowiadanie, biorę się za czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że Twoja praca będzie wydana. Gratuluję kochana ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino