10/20/2022

Nowe prace, nowa książka, świąteczne opowiadanie i przedsprzedaż książki!

 Długo mnie nie było na tym blogu, ale nie próżnowałam. Pisałam i właśnie wczoraj skończyłam. Dość duże tempo narzuciłam sobie w tym roku, dlatego teraz planuję troszkę zwolnić. Co się działo u mnie ostatnio? Oj działo się! Niedawno ukończyłam pisać trzecią książkę, która powędrowała do wydawnictwa. Miałam poprawki drugiej książki, która już zaczyna się promować, a jej premiera coraz bliżej. A wczoraj jeszcze skończyłam pisać świąteczne opowiadanie, które będzie dostępne tylko jako ebook od 20 grudnia. I w chwili pisania tego opowiadanai zrodził się nowy pomysł na książkę. Do tego, żebym się nie nudziła, zrobiłam dwie zakładki i obrazek. Ufff, to tak w skrócie!:)
Kilka informacji. Moją pierwszą książkę można kupić najtaniej tutaj: https://tantis.pl/galeria-spelnionych-marzen-p3240621, dla wielbicieli ebooków również jest do nabycia w takiej formie tutaj: https://www.legimi.pl/ebook-galeria-spelnionych-marzen-malgosia-mroczkowska,b864313.html#ebookretail. Ale właśnie dzisiaj ruszyła przedsprzedaż mojej drugiej książki. I cenowo wygląda to tak. 


Jeśli chcecie zakupić książki w przedsprzedaży to piszcie na maila. Książki wysyłam ja wraz z dedykacją, zakładką i magnesikiem. Wysyłka na pewno będzie pod koniec listopada więc można zamawiać na prezenty:) 

A moje świąteczne opowiadanie będzie dostępne od 20 grudnia .


Opis:

Lena, właścicielka lawendowego sklepiku, nie ma szczęścia w miłości. Każdy związek to porażka. Właśnie znowu ma złamane serce, ponieważ idealny wybranek okazał się zwykłym oszustem. Dziewczyna mogłaby się już do tych nieudanych związków przyzwyczaić, ale idą święta...
Kobieta wybiera się na święta do rodziców, którzy oczekują jej z nowym chłopakiem. Niestety Lena najchętniej zaszyłaby się w domu ze stosem świątecznych książek i jakoś je przetrwała. Ale z jej mamą ten numer nie przejdzie.
Dziewczynie zostaje tylko jedno rozwiązanie - na szybko musi zorganizować sobie narzeczonego, przynajmniej na ten czas. Tylko skąd go wziąć?

W sprawie książek zapraszam do kontaktu. Przedsprzedaż trwa do 25 października:)

AUTOPROMOCJA :)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję wydania kolejnej książki, Niestety to nadal nie moje klimaty choć do ebooków się przekonałam, ale w domu nadal czytam papierowe książki. A zakładki lubię bardzo ale używam głównie tych papierowych bo one są płaskie i nie odkształcają książki. Powodzenia Małgosiu
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Pracowita kobita z Cebie ;) No i gratulacje z powodu wydania następnej książki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu, gratuluję! Wspaniały zestaw przygotowałaś - książki i dedykacja oraz gadżety. Kuszące bardzo:))) Trzymam kciuki za trzecią książkę i za Twój sukces:)
  Serdecznie pozdrawiam.
  PS. Obrazek i zakładki przecudne są!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Gosiu, cieszę się Twoimi sukcesami i życzę kolejnych. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam w planach jedną i drugą część ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech moc pozytywnej kreatywnej energii nadal Ci towarzyszy:) bo czuć, że dobrze Ci się układa, że dobrze się odnajdujesz w tym co chcesz robić:) jak książka i opowiadanie będą już dostępne, chętnie je przeczytam:):)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino