7/18/2022

Taka ze mnie pisarka :)

 Ostatnio przeczytałam, że Danielle Steel jest najlepiej sprzedającą się żyjącą pisarką, a jej książki zna prawie każdy. Sprzedała około 800 milionów książek na całym świecie. Prywatnie miała pięciu mężów i jest matką 9 dzieci. To ja nie dam razy pisać z dwójką dzieci i jednym mężem? :) I chomikiem na dokładkę? Kiedyś myślałam, że to jest niemożliwe. Tak, może napiszę książkę, ale za kilka lat, jak dzieci podrosną, teraz to nie ma szans. A jednak dużo się da, nawet z małymi dziećmi:)

 
U mnie wygląda to tak. Najlepiej  pisze mi się rano. Dlatego staram się wstawać wcześnie, póki jeszcze dzieci śpią. Jak wstanę przed 6 to teoretycznie mam dwie godziny kompletnego spokoju. Teoretycznie, bo w praktyce bywa, że nie jest tak kolorowo. Czasami już przed siódmą słychać na górze tupot małych stóp. A jak tylko siadam do komputera z nowymi pomysłami z mojej weny wyrywa mnie krzyk : Mamo, a on mnie bije!!! itd.  Różnie to bywa, nie znam dnia ani godziny:)  Ale tylko wtedy, tylko rano mam czas i tak potrzebny, chociaż nie zawsze, spokój .Szósta rano. Jeszcze tylko filiżanka kawy, poczekać muszę aż mój laptop się namyśli, a namyśla się coraz dłużej. I już mogę zanurzyć się w literacki świat moich bohaterów. 


A teraz trochę się pochwalę, moja książka dwa razy w pierwszej trójce jeśli chodzi o sprzedaż. Do Denielle Steel jeszcze mi daleko, ale i takie rzeczy cieszą:)
Już znam datę premiery mojej drugiej książki. 1 grudnia będzie kontynuacja Galerii spełnionych marzeń.Moją książkę najtaniej można kupić https://tantis.pl/galeria-spelnionych-marzen-p3240621, a jeśli wolicie wersje elektroniczne to tutaj: https://www.legimi.pl/ebook-galeria-spelnionych-marzen-malgosia-mroczkowska,b864313.html#ebookretail

Tak właśnie wygląda moja pisarska kariera hi hi. Pomysłu w głowie dużo, tylko ten czas nie chce się wydłużać!

Dobrego tygodnia:)

9 komentarzy:

 1. Gratuluję! Jak się mocno chce to się da, grunt to dobra organizacja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest to, co dodaje nam skrzydeł Małgosiu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje . Wspaniale że realizujesz swoje pisarskie marzenia i inni to doceniają . Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm, a ciekawe ile niań miała Danielle Steel do tej dziewiątki dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) wspaniale realizujesz swoje pasje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne zdjęcia masz na blogu - pasja i zamiłowanie czy płatne katalogi?

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Śliczna okładka książki. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino