1/28/2022

Odmiana w kuchni - panel kuchenny szklany

 Panele kuchenne stają się coraz bardziej popularne i są alternatywą dla zwykłych płytek na ścianie. Można wybrać wielkość, dopasować do ściany, którą chcemy ozdobić. A wybór obrazków jest ogromny. Możemy mieć motyw jaki tylko chcemy. Ja postawiłam tradycyjnie na motyw kawowy.Ta ściana  w mojej kuchni nie raz przechodziła metamorfozę. Kiedyś było tak:


Później tak:


Wcześniej były naklejki, teraz panel kuchenny. Na zdjęciach niestety nie widać takiego efektu jak na żywo. Zresztą teraz bardzo mi trudni zrobić jakieś dobre zdjęcie, pochmurne dni znacznie to utrudniają. 


Tak patrzę na tę ścianę z panelem i coś mi jeszcze brakuje. Dodałabym jeszcze po bokach jakieś białe napisy, najlepiej kawowe. Może uda mi się kupić takie naklejki. Panele kuchenne potrafią wprowadzić trochę zmiany do kuchni. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona. A w sypialni pojawił mi się obraz na płótnie na ścianę. Jestem wielką fanką takich obrazów tak samo jak plakatów, których troszkę w domu mam. Jedną ścianę w sypialni miałam wolną dlatego ten obraz niedługo zawiśnie na pustej ścianie. Więcej obrazów, paneli kuchennych praz innych ciekawych dodatków do domu znajdziecie w tym sklepie : https://tulup.pl/. Jest w czym wybierać:) 

3 komentarze:

  1. Bardzo ładnie wygląda ten panel i obraz cudny:) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Obraz bardzo mi się podoba, panel też jest ciekawy, ja bym pewnie dobrała taki który by idealnie wypełniał całą przestrzeń, aby nie musieć nic dodawać po bokach ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. O takich panelach szklanych myślałam ale raczej na całej przestrzeni między szafkami wiszącymi a stojącymi. Obraz jest śliczny . Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino