10/07/2021

A gdyby tak...

 A gdyby tak obudzić się w świecie, w którym nie ma social mediów? W którym zamiast na fejsie umawiać się w realu. W którym nie zerkamy ciągle na ekran telefonów tylko skupiamy się na widokach za oknem. Takim świecie, gdzie żyjemy tu i teraz i nie chwalimy się swoim życiem w internecie. Co by było gdyby nie było Facebooka i Instagrama? 


No właśnie, takie pytania można było spotkać ostatnio w internecie na mediach społecznościowych oczywiście. Bo przez chwilkę, przez kilka godzin główne media społecznościowe nie działały. I pojawiały się pytania co by było gdyby zabrakło tych mediów. Jak to by wpłynęło na Twoje życie? 

A jak to wpłynęło na moje życie? Właśnie nijak. Nawet nie zwróciłam uwagi, że coś nie działa. Serio. Dopiero dowiedziałam  się o awarii z maila od jednego blogera, który właśnie na ten dzień planował coś zorganizować na Instagramie po dłuższej przerwie. Sprawdziłam, faktycznie coś tam nie tak z tym Instagramem. Na drugi dzień podawali te informacje w telewizji i oczywiście ile założyciel Facebooka stracił milionów przez tę awarię. On na pewno to odczuł. A my? Media społecznościowe już są częścią naszego życia i wiele młodych ludzi innego życia nie zna. Ja znam i bardzo się z tego cieszę. Gdyby zabrakło tych mediów co bym wtedy robiła? A no dalej pisałabym tego bloga. A Ty? 

P.S.

Takie ostatnio dwie zakładki zrobiłam. Ostatnio nie maluję zbyt wiele, bo... piszę:) 9 komentarzy:

 1. Ja nawet nie widziałam o awarii fejsa :) Po fakcie się dowiedziałam :) Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. O to by było gorzej, ale jak tylko na tyle co Facebook to spoko, da się przeżyć 🥰

   Usuń
 3. Na moje życie zawodowe wpłynęłoby to bardzo mocno, ale na prywatne praktycznie w ogóle. Przeżyłabym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zakładki, szczególnie te z motylkami :) Ja też bym nadal pisała bloga gdyby zabrakło mediów społecznościowych, a ten jeden dzień awarii przydał się, przynajmniej odpoczęłam trochę od facebooka i instagrama ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też się dowiedziałam po fakcie ;) I także wysoko cenię blogi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino