12/29/2020

Święta w zdjęciach

 Minęły błyskawicznie jak zawsze. Wiem, że dla niektórych te święta były inne, smutniejsze, wypełnione tęsknotą na bliskimi. Dla mnie były takie jak zawsze. Może tylko bardziej doceniłam to, że możemy znowu spotkać się  wszyscy przy wspólnym stole. Że jesteśmy zdrowi i możemy cieszyć się sobą. W tym zwariowanym świecie dla nas nic się nie zmieniło. I to jest wielka Boża łaska! 
Pamiętam czasy, w których wysyłałam bardzo dużo kartek świątecznych. Od lat już nie wysyłam. Dlatego bardzo chciałabym podziękować dziewczynom, które mnie tymi karteczkami obdarowały:) 
Dziękuję Bogusi i Izie. Ręcznie robione karteczki są najpiękniejsze:) 

 
A jakie były Wasze  święta? 

7 komentarzy:

 1. Ślicznie u Ciebie Gosiu, klimatycznie i ciepło. Cudna choinka i dekoracje. Moje Święta także były "normalne" tzn. wszystkich bliskich miałam przy sobie:) Z niektórymi spotkałam się on-line. Mam nawet zdjęcie, w którym gościmy się razem, ale każdy u siebie w domu:))) Laptop stoi w centralnym punkcie:) Dziwne, ale było bardzo sympatycznie.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo klimatycznie!v I te plastry....

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie i nastrojowo u Ciebie Gosiu. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczo i nastrojowo :)
  U nas też święta w normalnym gronie... i jak zwykle szybko minęły;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak ślicznie jest u Ciebie! Moje święta bardzo różniły się od wszystkich innych, bo nie spędzaliśmy ich całą rodziną, było dziwnie i mam nadzieję, że już nigdy takie się nie powtórzą. Wszystkiego dobrego w 2021, spełnienia marzeń i dużo zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas niestety chorobowo było, COVID nas dopadł akurat na ten czas.... A u Was piekne kadry, dzieki ze sie nimi podzielilas :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino