9/21/2020

A jednak odbył się jarmark


 W Zamościu zawsze jarmarki odbywają się w pierwszy weekend czerwca. W tym roku z wiadomych przyczyn, jarmarku nie było. I myślałam, że nie będzie. Jakie było moje zdumienie, gdy okazało się, że jarmark odbędzie się w ten weekend. Ale muszę Wam powiedzieć, że to jednak nie był taki jarmark jak zawsze. Wystawców dużo mniej, odwiedzających również. Brakowało mi tego jarmarkowego klimatu, tego wesołego gwaru, tłumu ludzi. Niby jarmark, ale jakiś inny, spokojniejszy, smutniejszy? Jeśli chodzi o wystawców, to nie znalazłam nic godnego uwagi. Tylko jedno stoisko zwróciło moją uwagę, a piękne prace skradły serducho. Podziwiałam te dechy i wzroku nie mogłam oderwać. Gdybym tylko miałam jakieś wolne środki na pewno kilka byłoby moich. Zobaczcie te piękne malowidła na starych dechach! 

 Może za rok jarmark będzie lepszy, normalny, wesoły. Z dużą ilością pięknych stoisk, z ogromną ilością odwiedzających i kupujących. Z niezliczonymi inspiracjami...
Mam nadzieję, że już  w tym tygodniu będę mogła zaprezentować Wam moje nowe prace, czekam tylko na zamówione produkty i zabieram się do pracy. I na koniec mała podpowiedź. 


 Jak myślicie co to może być?4 komentarze:

 1. Wiele planów w tym roku uległo zmianie - ale trzeba coś organizować bo nie wszyscy pracują zdalnie ...cudne obrazy :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam nad morzem nie mogłam się oprzeć obrazom i kupiłam, miałam specjalnie na to przeznaczony budżet :D obiecałam sobie że jeśli mam mieć obrazy w nowym domu to będą to tylko malowane ręcznie :)
  U nas w Łodzi byly jarmarki z rekodzielem, nie pojechałam, ale wiem że w sierpniu wróciły po covidowej przerwie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musimy jakoś żyć i pewne imprezy chociaż okrojone muszą się odbywać.
  Przepiękne obrazy.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pięknie. Wypatrzyłam tam piękne obrazy na deskach!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino