9/09/2019

Powakacyjne linkowe party - przyłączysz się???

 Mój blog ostatnio tonie w ciszy. Dlatego może na początek, tak powakacyjnie mała zabawa. Dawno nie było linkowego party więc pomyślałam, że może komuś z Was brakuje takich blogowych zabaw? Może udało Wam się zrobić super wakacyjną pracę, może przeczytaliście fajną i ciekawą książkę? Albo spędziliście wakacje w niezwykłym miejscu? Wszystkie wakacyjne wpisy z ostatnich miesięcy są mile widziane. Tematyka dowolna. Dodawajcie wpisy w niebieski przycisk na dole, można dodać do trzech linków. I fajnie by było gdyby każdy skomentował przynajmniej trzy wpisy biorące udział w zabawie.Zabawa trwa do końca miesiąca. Poznajmy się wzajemnie i dajmy się poznać innym! Miłej zabawy:)You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

3 komentarze:

 1. Nie mam się czym pochwalić, zbyt dużo pracy więc rękodzielniczo posucha, ale jak uda mi się coś zrobić do końca miesiąca to chętnie się przyłączę, tym czasem odwiedzę tych co się podlinkowali. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyłączyłam się do zabawy i wstawiłam dwa wakacyjne posty :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Light pink color with love text ...!!!! i like pink color and your mug designed very cute. Some days before i purchase cup for coffee from toy shop for my kids and for me.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino