11/16/2018

Produkcja świąteczna trwa w najlepsze i promocja na boxa!

Od jakiegoś czasu czułam przesyt świętami. Znowu w listopadzie świąteczne reklamy i ozdoby, znowu te święta, przygotowanie, sprzątanie. Nawet nie robiłam dużo prac świątecznych. W tym roku jest inaczej. Nie przeszkadza mi wcześniejszy świąteczny nastrój, jak dla mnie może trwać jak najdłużej. Moje dziecko dopytuje się o święta i mi się ten jego entuzjazm udzielił! I nie mogę się już doczekać, kiedy zaczniemy piec razem pierniczki. W tym roku planuję zrobić więcej pierniczków, żeby móc napełniać nimi świąteczne puszki i dołączyć do prezentów. Takie samodzielnie przygotowane prezenty mają najwięcej uroku:)

W pracowni świąteczna produkcja na całego.


Serduszko jest dostępne  TUTAJ.
Coraz mniej czasu zostało, żeby zakupić mojego boxa. Pudełko pachnące świętami i dobrą kawą. Myślę, że to ciekawy prezent na mikołajki dla kogoś bliskiego. Dlatego tylko przez weekend cena pudełek spada do 45 zł. Promocja ważna od dziś do końca niedzieli:) A boxy możecie zakupić TUTAJ:)

Udanego weekendu!

9 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino