4/12/2012

Sercowe zmagania część pierwsza:)

Dzisiaj przedstawiam moje zmagania z sercami weselnymi. Odsłona pierwsza:
Zdjęcie jak zwykle trochę niewyraźne. Brak słońca niestety:(. Na razie tyle wytworzyłam, myślę, że chyba wyjdą fajnie. W tym dużym jeszcze wypale napis. W małym będzie zdjęcie pary młodej.
Muszę jeszcze zrobić dwa zwoje na deskach drewnianych i tu pojawia się problem. Nie mam pomysłu jak do tego się zabrać. Brak weny!!!. Myślę, że fajnie by wyglądało gdybym zdobyła taki papier przedstawiający  stary zwój, tylko nigdzie nie mogę tego znaleźć, a czasu coraz mniej. Więc mam OGROMNĄ PROŚBĘ!! Czy ma ktoś z was jakiś pomysł jak zrobić te zwoje? A może macie na zbyciu taki papier? Chętnie odkupię albo wymienię się za coś. Te deski wyglądają tak
Będę wdzięczna za każdy pomysł. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających. Życzę miłego Dnia Czekolady:))

3 komentarze:

  1. Może sama przygotuj papier ,weź kremowy trochę poroluj by wygladał staro i ponadpalaj brzegi by nie były proste. Kiedyś taki widziałam ,powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Serca wyglądają zachęcająco,na pewno udadzą Ci się doskonale!Im mniej czasu tym człowiek ma więcej pomysłów!Życzę Ci tego!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino