6/25/2023

Wakacyjne linkowe party - wchodzisz w to?

 Ostatnio jak zamieszczałam rozdanie na swoim drugi  blogu o tutaj - KLIK, zastanawiałam się, czy to jeszcze ma sens. I przypomniały mi się dawne stare, blogowe czasy, kiedy jak zamieszczałam rozdanie to czasami pod takim wpisem znajdywałam setkę komentarzy. Podobne ilości osób brały udział w zabawach, linkowych party - pamiętacie co to jest jeszcze? - wyzwaniach itd. Jak dodawałam wpis na blogu od razu moja skrzynka była pełna komentarzy. Gdzie się podziały te czasy? Czy już nigdy nie wrócą? No, mi ich brakuje, i to bardzo. Ten pasji pisania, kontaktu z czytelnikiem, poruszania różnych tematów. I ostatnio tak sobie nieśmiało pomyślałam, może by tak zorganizować wakacyjne linkowe party? Jeszcze ten jeden, jedyny raz? Tylko czy w ogóle ktoś weźmie w nim udział? Ale co tam. Może ktoś się z Was skusi na zabawę blogową.

A zasady byłyby takie:

- Możecie umieszczać linki do swoich wpisów, oczywiście wakacyjnych. Może to być polecenia jakiejś książki na lato, wakacyjnej potrawy, stylizacji albo miejsca dobrego na wypoczynek, wycieczkę. Oczywiście rękodzielnicze prace z motywem lata i wakacji mile widziane. Wszystko co kojarzy się z latem, wakacjami, urlopem. 

- skomentujcie wpisy innych uczestników, przynajmniej trzy, a najlepiej wszystkie!:)

- W swoim wpisie, który chcecie zgłosić, dodajcie informację o zabawie, niech będzie nas jak najwięcej!  

- Wpisy można dodawać od dzisiaj do końca wakacji w przycisk na dole. 

- Ilość wpisów bez ograniczeń:)

- Pod koniec wyróżnię najciekawsze wpisy, a najbardziej aktywna osoba dostanie ode mnie w prezencie moją książkę:) Właśnie tęZamieszczam stary banerek z poprzednich zabaw.Dajcie się poznać i poznajcie nowe blogi! 

Znajdą się chętni na zabawę?


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

7 komentarzy:

 1. Chętnie wezmę udział :) Mój wpis jest sprzed daty tego postu - bo na wakacjach byłam w maju i na początku czerwca :) pokazałam kilka letnich akwarelek i widoków z wyjazdu... mam nadzieję, że moja wcześniejsza data nie przeszkadza ;) banerek do mojego postu zaraz dodam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście data nie przeszkadza, a wpis jak najbardziej wakacyjny 👍

   Usuń
  2. Nie wiem czy Twoja zabawa ma sens bo jest już podobna https://reanja1.blogspot.com/2023/06/link-park-czerwieclipiec.html
   Ale widzę że u Ciebie są inne osoby niż w tej całorocznej zabawie .
   Wakacje to taki trudny czas, bo większość gdzieś wyjeżdża, ale jak najbardziej spróbować warto. Książki mam wszystkie Twoje tomy więc zabawę Twoją odpuszczam, tym bardziej że prawie cały czas mnie nie będzie. le oczywiście życzę powodzenia !!
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Bardzo fajny pomysł, nie słyszałam wcześniej o tej zabawie. Dopiero w lipcu wybieram się na wakacje i jak czas pozwoli to stworzę wakacyjny post i podeślę link😊

  OdpowiedzUsuń
 3. O, całkiem ciekawy pomysł. I będzie okazja aby się lepiej poznać. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, czy się wpisuję w trend, ale skończyłam układać puzzle, które obrazują miejsce, w którym chciałabym być, ale niestety nie mogę. Ułożyłam puzzlowy obrazek z plażą, kładką na plażę i rowerem pełnym letnich kwiatów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino