4/22/2022

Wymarzyłam sobie galerię...

 Wymarzyłam sobie galerię. Taką moją, pełną pięknych przedmiotów oraz rękodzieła oczywiście. A że kocham również kawę, to w takim miejscu kawy również można byłoby się napić. Piękne miejsce, zapach kawy, niepowtarzalne przedmioty. Miejsce, które by skupiało osoby z pasją. Czy takie miejsce kiedyś powstanie? Wszystko jest możliwe. Na razie zapraszam do takiej galerii na karty książki:)


"Nacisnęła klamkę i weszła do środka. Znalazła się w pięknym, klimatycznym wnętrzu. Na niektórych ścianach była naturalna cegiełka, która tak Adzie się podobała i nie chciała z niej rezygnować. Drewniane deski lekko skrzypiały, gdy dziewczyna szła dalej podziwiając swoją galerię.  Z wysokich sufitów zwisały duże bambusowe lampy, w rogach sali stały malutkie stoliki, zachęcające, żeby napić się przy nich kawy. I oczywiście kominek, bez którego Ada nie wyobrażała sobie wnętrza. Na parapetach były puchate poduszki, bardzo ocieplające wnętrze, a w oknach eleganckie zasłony welurowe w szarym kolorze. W każdym kąciku stały latarenki różnej wielkości, w których teraz Ada zapalała białe świece. A całość dopełniło rękodzieło przeróżne, wyglądające z każdej strony i nadające galerii tego artystycznego ducha. Wnętrze było przestronne i jasne. Dorota z Adą same to wszystko zaprojektowały z niewielką pomocą koleżanki blogowej Doroty, która pasjonuje się wystrojem wnętrz. "

Premiera dopiero w maju, ale książka już jest dostępna w przedsprzedaży o tutaj: KLIK. Książka już wczoraj trafiła do drukarni więc po majówce jest szansa, że w końcu będę miała ją w rękach. Nie mogę się doczekać tej chwili! Cały proces wydawniczy jednak troszkę trwa:) 

Zapraszam na razie do tej mojej galerii, ukrytej na kartach książki:)

6 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekań. Obserwuję, żeby nie przegapić.

  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia moich obrazów!^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosiu, i ja czekam z niecierpliwością:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoja książka wydaje się być bardzo w moim guście, więc będę musiała ją przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O łał! no to czekam razem z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino