3/27/2022

Przedsprzedaż czas zacząć

 Dzisiaj tylko na szybko, trochę prywaty i spamu:) 

Od teraz do końca miesiąca można zamówić moją książkę w przedsprzedaży. 


Całkowity kosz to 45 zł. W cenę wchodzi wysyłka, książka, magnesik i zakładka. Jeśli chcecie kupić książkę to zapraszam do kontaktu na maila po więcej informacji. Paczuszka wprost z wydawnictwa dotrze do Was blisko dnia premiery. Później moja książka oraz e - book będzie do nabycia w księgarniach od 27 maja. 

O czym jest książka? 

 Dwie siostry, tak różne, a połączył je jeden projekt. Jedna szalona blogerka, druga spokojna księgowa. Singielka i mężatka. I stary lokal, z którego mają zrobić galerię artystyczną, żeby spełnić ostatnią wolę zmarłej ciotki. Zadanie wcale nie będzie takie łatwe, tym bardziej, że każda z sióstr będzie zmagać się z osobistymi problemami. Czy mimo przeszkód uda się stworzyć wnętrze z klimatem? I co takiego wydarzy się we Francji, przez co życie jednej z sióstr wywróci się do góry nogami? Opowieść o przyjaźni, miłości z pięknym Zamościem w tle.

 Książka bez brutalności, wulgaryzmów, których sama osobiście nie cierpię w książkach. Powieść obyczajowa, historia, która pojawiła się w mojej głowie zupełnie niespodziewanie. I która domagała się spisania. Powstała książka i mam nadzieję, że spędzicie z nią miło czas:) 

7 komentarzy:

 1. Małgosiu, gratuluję bardzo, bardzo i oczywiście nie odmówię sobie tej przyjemności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci gratuluję wydania własnej książki!
  Życzę wielu sukcesów :)
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że Ci się udało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wydania książki! :) Pomyślności i kolejnych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wydania książki:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino