9/15/2021

Urodziny na tarasie

 Ja i Filip mamy urodziny w lecie. Pozostała rodzinka jest zimowa. Filip pod koniec lata, ja na początku. Dlatego, jak tylko zobaczyłam, że w tym dniu ma być ładna pogoda, postanowiłam zrobić imprezę urodzinową na tarasie. Dla Filipa oczywiście. Trzeba wykorzystać te piękne, ostatnie dni lata. Chociaż jeśli o mnie chodzi, to lato mogłoby trwać cały rok. 

Taras przydał nam się idealnie. Nie jest za duży, ale pomieścił wszystkich gości. Zresztą dzieci długo przy stole nie wytrzymają. Są najszczęśliwsze, jeśli mają przestrzeń do zabawy. I taką też mieli:) Dodatkowo dekoracje z balonów, no i tort. Do tego grill. Udał nam się ten dzień, nawet komary nie zakłóciły imprezy:) Udało mi się zrobić kilka zdjęć na chwilkę przed pojawieniem się gości. Później było już mniej spokojnie. A na koniec takie dwie zakładki do książek. Te sówki bardzo mi się podobają i do zakładek pasują idealnie:) 
7 komentarzy:

 1. Takie miejsce na zorganizowanie urodzin to coś niesamowitego. Sama coraz bardziej marze o domu z takim miejscem na spotkania rodzinne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł:) wszystkiego najlepszego dla Synka!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Filipa. Ale ten czas biegnie, pamiętam Go jeszcze sprzed narodzin...

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie urodzin😊 wszystkiego najlepszego dla Filipa😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne dekoracje, przytulnie tam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino