4/16/2021

Jak stosować Grinday NoOxi? Czy są skutki uboczne? Czy warto? Moja recenzja

 Zawsze na wiosnę szukam suplementów, które dostarczą mi witamin, poprawią kondycję, dodadzą energii. Coś co pomoże na wiosenne przesilenie. Dzięki współpracy z firmą Grinday miała możliwość przetestować jeden z ich produktów GRINDAY NOOXI - FORMUŁA ANTYOKSYDACYJNA

 Czy zadziałał i czy miał skutki uboczne?


W marcu, zaraz po Dniu Kobiet, poczułam się gorzej. Drapanie w gardle, kaszel, gorączka. Jak po kilku dniach straciłam smak i węch wiedziałam, że zachorowałam na najsławniejszą chorobę na świecie. Przeszłam ją dość łagodnie. Smaku i węchu nie odzyskałam jeszcze całkowicie do dzisiaj. Dodatkowo po chorobie byłam bardzo słaba, męczyłam się strasznie. Staruszka w młodym ciele! I właśnie w tym czasie zaczęłam stosować suplement Nooxi. 
Co o preparacie pisze sam producent?

13 aktywnych składników

Cechy:

 - czysty skład - wegański - wysokiej klasy składniki - ekstrakty standaryzowane - dostępna cena biorąc pod uwagę zawartość produktu oraz zastosowane dawki - unikatowa, autorska mieszanka - polski producent - dostępne w aptekach 

Działanie:

 - Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym1,2,3 - Pomaga chronić przed wolnymi rodnikami4 - Ma właściwości antyoksydacyjne8 - Wspiera błonę komórkową przed rozpraszającym działaniem wolnych rodników9 - Bierze udział w procesie podziału komórek5 - Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego6,7 - Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego8

 *( 1 Ze względu na zawartość selenu; 2 Ze względu na zawartość witaminy C; 3 Ze względu na zawartość witaminy E; 4 Ze względu na zawartość korzenia rdestowca ostrokończystego; 5 Ze względu na zawartość folianów; 6 Ze względu na zawartość witaminy D; 7 Ze względu na zawartość witaminy B12; 8 Ze względu na zawartość kurkumy; 9 Ze względu na zawartość ekstraktu z pestek winogron) Sposób użycia :

Dzienna zalecana porcja suplementu to 2 kapsułki. Przyjmować podczas posiłku rano i w ciągu dnia po jednej kapsułce. Popić około 300 ml wody. Nie zaleca się przyjmowania suplementu wieczorem, przed snem. Moja opinia:

Preparat mieści się w ciemnym, plastikowym pojemniczku. Zawiera 60 kapsułek, czyli starcza na miesiąc kuracji. Ja stosuję go według zalecenia, dwie kapsułki dziennie. Chociaż kapsułki są dość spore, to nie ma problemu z ich połknięciem. Suplement zawiera witaminy: D, E, C, B12. Dodatkowo foliany, selen i koenzym Q10. Co się zmieniło w moim zdrowiu, po trzech tygodniach stosowania? Po kilku dniach zauważyłam u siebie więcej energii, a po około dwóch tygodniach zmęczenie całkiem ustało. Nawet zaczęłam ćwiczyć, co jeszcze miesiąc temu było nie do pomyślenia. Mam więcej siły i energii, a osłabienie po chorobie to już historia. Czy miałam jakieś skutki uboczne? Nie stwierdziłam takowych. Z tego suplementu jestem bardzo zadowolona. U mnie sprawdził się bardzo dobrze. Więcej na temat suplementów znajdziecie na stronie: https://www.grinday.com/pl/Co myślicie o takich suplementach? Stosujecie jakieś w okresie wiosennym? 

Wpis sponsorowany


2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino