12/18/2020

Wyniki konkursów

 Grudzień pędzi w zastraszającym tempie. I właśnie przyszła pora na żeby wyłonić zwycięzców z konkursów świątecznych. To zawsze dla mnie jest bardzo trudne, bo wiem, że każdy kto zapisał się do zabawy, po cichutku liczy, że może to właśnie do niego trafi nagroda. A ilość chętnych żeby przygarnąć kominek jest ogromna. I nie ma się co dziwić, kominek robi wrażenie. 

 

Dlatego kominek powędruje do autora tego oto wiersza:Natomiast bony na zakupy do sklepu https://printhousedbk.pl/ wygrywają: 
 bon w wysokości 150 zł - ANNILEVE

bon w wysokości 100 zł - ANNA IWAŃSKA bon w wysokości 50 zł - HANNA
Gratuluję i proszę o kontakt w celu odebrania nagród:) I dziękuję sponsorom konkursów: https://aromatly.pl/ oraz https://printhousedbk.pl/ oraz wszystkim uczestnikom zabaw:)))
Przypominam, że jeszcze trwa Świąteczny kiermasz. Jeszcze jest czas zrobić zakupy, żeby paczuszki doszły przed świętami,
Dobrego dnia:))

13 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwycięzców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje zwycięzcom! Szczegolnie Ani bo ja znam :) i dzieki za wspólna zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę , czasem los bywa i dla mnie szczęśliwy. Pięknie dziękuję za nagrodę i gratuluję pozostałym zwycięzcom. Tobie dziękuję za zabawę
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Też po cichu liczyłem na kominek, ale gratuluję zwycięzcy! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, kominek jest cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla szczęściarzy :).

  Wierszyk super :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje:)
  Dziękuję za wspólną zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, dziękuję serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, zostałem zwycięzcą konkursu i będę posiadaczem tego prześlicznego kominka. Dziękuję bardzo serdecznie. Gratuluję zwycięzcom pozostałych konkursów! Wszystkiego dobrego na nadchodzące święta i 2021 rok!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję! Pan Adam zasłużenie wygrał :) choć jak każdy liczyłam po cichu na łut szczęścia. Kreatywność górą! Zdrowych i aromatycznych Świąt, niekoniecznie przy kominku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino