7/10/2020

Serwetkowe Candy, wyprzedaż rękodzieła i książek - zapraszam:)

Likwiduję swoją pracownię. W tym pomieszczeniu co miałam wszystkie swoje artystyczne graty, będziemy robić łazienkę. Wiedziałam, że to kiedyś nastąpi, a łazienka jest bardzo potrzebna więc na razie robię urlop od rękodzieła. Jak długo to potrwa, nie wiem. Muszę znaleźć sobie nowy kąt na swoje pasje. Na razie wszytko znajdzie się na strychu, ale mam nadzieję, że moja przerwa długo nie potrwa i zmów będę miała możliwość malować.
Zmiany czasami są potrzebne, taka przerwa też. Ostatnio jakoś zaczęłam tracić serce do decoupage. Malowałam coraz mniej, zastanawiałam się też nad blogiem. Wprawdzie powstał po to, żebym pokazywała przede wszystkim na nim swoje prace, ale jakoś to mi nie wystarcza. Mam nadzieję, że idą zmiany na lepsze.
Dlatego robię porządki w swoich rzeczach, pracach i serwetkach. Ten oto stosik serwetek jest do przygarnięcia. Na zdjęciu tego nie widać, ale jest ich sporo. Może komuś z Was się przydadzą, może ktoś zrobi dzięki nim wspaniałe prace:) Jeśli chcecie dostać serwetki to zostawcie komentarz z chęcią udziału w zabawie i tyle. Do kogo powędruje ten stosik podam na początku sierpnia.Wszystkie moje prace przeceniam o 50 %. Wyprzedaż będzie trwała pewnie do końca miesiąca. Zapraszam na zakupy TUTAJ.
I na koniec wyprzedaż nie związana z rękodziełem, wyprzedaż książek. Wszystkie książki są po 10 zł, w dobrym stanie i większość to nowości. Jeśli zdecydujecie się na zakup możecie zrobić rezerwację w komentarzu, a później poproszę wiadomość na maila: gosia.zalewska12@wp.pl


1. Glatz - kraj Pana Boga
2. Topiel recenzja
3. Oddaj to morzu recenzja
4. Po cudze pieniądze recenzja
5. Dzień wagarowicza recenzja
6. Zupa dobra na wszystko recenzja
7. Quichotte
8. Seks w wielkim mieście ... i co dalej? recenzja
9. Chleb na wody płynące
10. Popchnij mnie
11. Sufrażystki
12. Jedyne wyjście

Jeszcze zostały mi dwie prace do pokazania na blogu, a później to już będzie przerwa. Mam nadzieję, że jakoś zdołam to ogarnąć i wrócę do tworzenia:)
Udanych zakupów!

13 komentarzy:

 1. Tez muszę przejrzeć książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry:) Bardzo chętnie przygarnęłabym taki stos serwetek, bo właśnie zaczynam swoją przygodę z deku. Dlatego z największą przyjemnością zgłaszam się do serwetkowego candy. Mam równocześnie nadzieję, że przerwa nie będzie zbyt długa, bo od niedawna goszczę u Ciebie i napiszę, że niezmiernie mi się tu podoba. Może jednak znajdzie się kącik na mini-pracownię, bo wspaniale tworzysz.
  Przesyłam moc serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też chętnie bym przygarnęła serwetki.
  Ja bardzo lubię Twoje prace...
  Szkoda gdyby ich nie było już więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo wooow ;) kocham serwetki, tworze z nich decoupage

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że musisz podejmować takie kroki :) ale domyślam się, że łazienka jest naprawdę potrzebna :)
  Mam nadzieję, że zapał i wena szybko wrócą i znajdziesz jakiś przytulny kącik na swoje hobby :)
  Nie będę brała udziału w candy (choć kusi mnie bardzo bardzo!) , sama mam tyle serwetek że już mi się nie mieszczą... i powinnam zrobić z nimi porządek... :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo jak dobrze, że rozdajesz, a nie wyrzucasz na śmietnik. Może kiedyś jeszcze wrócisz do tego, czym zajmowałaś się dotychczas. Nigdy nie mów nigdy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo chętnie przygarnęłabym taki stosik :) Ja z kolei wracam do robótkowania po przerwie kilkuletniej i kolejny raz odkrywam jaką mi to frajdę sprawia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Łazienka bardzo potrzebna, ale mam nadzieje że szybko znajdziesz swoje miejsce do tworzenia :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Moc inspiracji u Ciebie !
  I ciekawe pozycje dostrzegam, zapisałam sobie kilka tytułów :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Urocze te serwetki, przyznam, że ja lubię właśnie takie dekoracyjne, bardzo eleganckie, trochę vintage, ale nie bardzo wiem co z nimi zrobić więc u mnie służą za serwetki :) Książki również ciekawe, słyszałam o kilku tytułach ale nie miałam okazji ich przeczytać :) Wspaniały, bardzo inspirujący blog kochana :)
  Pozdrawiam ciepło ♡

  OdpowiedzUsuń
 11. Gosiu wiem że u Ciebie można spotkać piękne okazy w serwetkach więc chętnie skorzystam i poszukam szczęścia w losowaniu:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kusisz tym candy ale jako,że serwetek mam dużo to zostawię szanse innym :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Super takie pracę to naprawdę coś!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie Cię odwiedzę. Nie odpowiadam na komentarze typu "Obserwujemy?" Jeśli spodoba Ci się mój blog to zostań na dłużej, jeśli spodoba mi się Twój to zaobserwuję:)

sejf

Copyright © Stare Pianino